«МОЯ УКРАЇНО ЄДИНА! 16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ».

16.02.2023

Сьогодні, 16-го лютого, вся Україна відзначає нове державне свято - День єдності, з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України. У Ніжиловицькій гімназії для учнів 5-9 класів провели патріотичну виховну годину на тему: «МОЯ УКРАЇНО ЄДИНА! 16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ».У нас єдина і сильна держава, хоч поки проблеми диктує життя, єднаймося браття, мої українці, в минуле нам з вами нема вороття. Свою єдність показали також учні початкових класів підготувавши  виховний захід до ДНЯ ЄДНАННЯ . Дітки декламували вірші, співали патріотичні пісні та виготовили паперові долоньки - символ Єднання. УКРАЇНА - ЄДИНА!!! НАРОД - НЕПОДІЛЬНИЙ!!!

Створено за допомогою Webnode