Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база

Школу засновано у 1973році (будівля складається з 2-х поверхів, проектна потужність - 450 учні).

Кожен рік виконуються косметичні ремонти, є висновки держпродспоживслужби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 12 кабінетів для учнів 5-9 класів, 4 кабінети для учнів 1-4 класів, приміщення ЗДО 4 кімнати.

Майже всі навчальні приміщення мають доступ до мережі Інтернет та можливість використання вільної зони Wi-Fi.

В гімназії також є спортивний зал, їдальня, бібліотека (кабінет інформатики), кабінет директора, заступника директора.

Медичне обслуговування дітей в освітньому закладі здійснюється медичною сестрою. Медичний кабінет розташований на 2 поверсі, повністю забезпечений необхідними медикаментами. З метою чіткої організації режиму дня, який відповідає віковим нормам учнів, збереження здоров'я й попередження харчових та інфекційних захворювань, у школі організовано гаряче харчування учнів 1-9 класів у шкільній їдальні.

Також у приміщенні школи розташовано 2 санвузли на І та ІІ поверсі. Школа обладнана альтернативним (дров'яним) опаленням, в зимовий період температура приміщень є не нижчою за 17 градусів за Цельсієм.

Кількість комп'ютерів у закладі - 9

Кількість ноутбуків - 3